Fotografie, pojem, který v každém z nás vyvolává jiné pocity. Pro někoho je to jenom kus papíru, spleť jedniček a nul na monitoru počítače, záznamník události. S časem se tento pojem mění – v minulém století, kdy kvůli jednomu snímku fotograf nesl vybavení vážící 50 kg a více a musel o kompozici velmi přemýšlet, to byl mistr fotograf. Dá se říci, že dnes je fotograf prakticky každý, kdo v ruce udrží digitální fotoaparát.

Pro mne je fotografie událost, něco, co zanechá v každém záběru emoci. Koníčkem mi je fotografování celý život, profesionálně od roku 2001. Během mé profesionální cesty jsem nasbíral spoustu zkušeností, díky kterým jsem se dostal na úžasná místa, fotil známé i neznámé osobnosti z řad politiků a celebrit naší i světové věhlasnosti. Byl jsem přítomen nespočetně vypjatých okamžiků, které mě během těchto let utvrdily, že fotografie je nejúžasnější dar zachytit okamžik, zastavit čas. Zastavení času ve správný okamžik v nás vyvolá pocity.. emoce. To je přesně, co by fotografie měla lidem dát - příběh.

Fotografuji pro přední české i mezinárodní vydavatelství, nadnárodní korporace – svatby jsou ale výjimečné v tom, že spojují několik oblastí fotografie: a to úžasnou reportážní fotožurnalistiku, portrétní a módní fotografii. Svatby jsou jednou ze životních příležitostí na zachycení a uchování momentu a emocí, které Vás budou obklopovat, až budete ukazovat lásku svým přátelům a slibovat ji jeden druhému. Spolupracuji s kolegy, profesionálními fotografy společnosti, celebrit a politiků, které mají velké zkušenosti nejen z uvedené oblasti, ale zejména z fotografie svatební. Jsme profesionálové. Jsme schopní pracovat samostatně i ve dvojicích, eventuálně v týmu, používáme profesionální vybavení.

„Domovská“ oblast je Praha a Jičín a okolí, ale není problém setkat se a zachytit jedinečný příběh úžasných lidí kdekoliv. Doporučuji osobní konzultaci, na které se setkáte vždy s fotografy, kteří Vás budou fotografovat a trávit čas během Vašeho svatebního dne.